Завтра розглянуть апеляційну скаргу щодо запобіжного заходу керівнику «Сміла Енергоінвест»

Прес-служба Апеляційного суду Черкаської області інформує про призначення до розгляду апеляційної скарги прокурора, поданої на ухвалу слідчого судді Придніпровського районного суду м.Черкаси про відмову в застосуванні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Андрія Карпенка.
Автоматизованою системою документообігу Апеляційного суду Черкаської області визначена колегія суддів у складі: головуючого – Миколи Дмитренка, суддів – Віктора Єльцова та Ігоря Іваненка.

Колегія суддів призначила справу до розгляду на 13 грудня 2017 року, 14:00 год.

Нагадаємо, що розгляд клопотання прокуратури на обрання запобіжного заходу власнику «Сміла Енергоінвест» Андрію Карпенку стало причиною блокування Придніпровського районного суду міста Черкас та Будинку правосуддя у місті Черкаси 8 грудня 2017 року активістами ВО «Свободи» та «Національного корпусу». 

05.12.2017 правоохоронцями затримано засновника ТОВ «Смілаенергоінвест», який підозрюється в привласненні коштів споживачів за послуги з постачання теплової енергії в загальній сумі більш як 38 млн. 500 тис. грн., що призвело до незабезпечення жителів м. Сміла теплом та зриву опалювального сезону через вимкнення частини котелень.

Відповідно до повідомлення прокуратури Черкаської області, зазначеній вище особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 27  ч. 5 ст. 191 (привласнення чужого майна, яке було ввірене особі, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах) КК України.

У четвер, 07.12.2017, в Придніпровському районному суді м. Черкаси відмовлено в задоволенні клопотання слідчого, погодженого прокурором, про обрання підозрюваному запобіжного заходу взяття під варту з можливістю внесення застави на суму завданих збитків в розмірі 38 млн. 530 тис. грн.

Слідчим суддею підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді особистої поруки одного із народних депутатів України.

Прокурором у кримінальному провадженні на вказане судове рішення внесено апеляційну скаргу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *