Завершується ремонт ділянки дороги від села Носачів до об’їзду Звенигородки

257846420_960184407917628_1606904712488676894_nЗавершуються роботи на п’яти ділянках автодороги Н-16 Золотоноша – Черкаси – Сміла – Умань загальною протяжністю 52 км, від закінчення села Носачів через Шполу і до закінчення об’їзду Звенигородки.

Компанія «Автострада» на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області завершує ремонт ділянок автодороги Н-16, що капітально не ремонтувалися понад чотири десятиліття. Під час ремонту відновлено 5 штучних споруд, серед яких чотири мости і один шляхопровід.

Під час поточного середнього ремонту на цих ділянках влаштовано нове дорожнє покриття європейського зразка. Влаштовано з’їзди з автодороги, влаштовано водовідвідні лотки та системи водоскидів з дороги, укріплено узбіччя.

Наразі завершуються роботи з влаштування дорожньої інфраструктури. Наочним прикладом інфраструктурних змін є відрізок автодороги біля села Сигнаївка, де основні роботи вже закінчено.

Там, де була розбита дорога – тепер сучасне дорожнє покриття, нові дорожні знаки і зносостійка розмітка. Де не було дорожньої інфраструктури – тепер пішохідний перехід з автономним освітленням, тротуари, огородження, автобусна зупинка.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *