Завершено пошукові роботи зниклих безвісти на Дніпрі

96084346_1682650205206523_273194202454556672_nЗавершено пошукові роботи зниклого безвісти на Дніпрі чоловіка. Про це повідомив на своїй Facebook-сторінці речник управління ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко.

Нагадаємо, 25 квітня увечері металевий човен, в якому знаходилися 4 чоловіків, прямуючи поміж островами в акваторії річки Дніпро, потрапив в шторм та в районі села Жовнине, Чорнобаївського району та заповідним урочищем “Жовнинські острови” Полтавської області затонув.

Під час пригоди одному із чоловіків вдалося самостійно дістатися до берега та повідомити правоохоронців та рятувальників про те, що сталося.

26 квітня були розпочаті пошукові роботи. 27 квітня тіла двох з трьох загиблих чоловіків були знайдені, пошуки третього чоловіка було продовжено.

Пошукова операція, що тривала 12 діб, під час якої було обстежено 30 гектарів акваторії річки, 40 кілометрів берегової смуги та 15 гектарів дна, участь в якій брали десятки правоохоронців та рятувальників двох областей, кілька водолазних груп нарешті завершилася.

7 травня опівдні, тіло зниклого безвісти чоловіка було знайдене водолазами відділення водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС.

Нарешті рідні зможуть, як годиться, попрощатися із загиблим і віддати йому останню шану.

 

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *