Завершено чемпіонат Сміли з футзалу на Кубок міського голови.

4 березня у спортивному залі стадіону «Авангард відбувся останній тур зимового Відкритого Чемпіонату м. Сміла з футзалу на Кубок міського голови та урочиста церемонія закриття та нагородження переможців і призерів змагань. Цього року за перемогу змагалося 10 команд із м. Сміла та Смілянського району.

У безкомпромісній боротьбі перемогу у Чемпіонаті здобула команда «Явір» с. Балаклея Смілянського району, представник команди – Микола Сіроштан. Друге місце посіла команда «Патріоти»
м. Сміла, представник – Олександр Педяш. Третє місце здобула команда «Олд Стар» м. Сміла, представник – Ігор Новочуб. Кращими гравцями Чемпіонату визнано Олександра Говденка, Олександра Балозяна та Ігоря Римського, кращим бомбардиром – Романа Хоменка, кращим воротарем – Ігоря Новочуба. Переможців у номінаціях, переможців та призерів змагань нагородили кубками, статуетками та медалями секретар міської ради Костянтин Синьогуб, начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Наталія Маслюк. Також Костянтин Синьогуб відзначив Подяками виконавчого комітету міської ради головного суддю змагань Віталія Пруднікова та керівників, капітанів й тренерів команд.
Відділ молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *