Завдяки земельним аукціонам у липні місцеві бюджети Черкащини поповнилися майже на 1,6 млн грн

земля2-e1533123326156Минулого місяця за результатами земельних торгів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Черкаській області, передано в користування аграріям 18 ділянок загальною площею 263,76 га.  Ці ділянки розташовані в Золотоніському (5 ділянок),  по три ділянки в Жашківському й Корсунь-Шевченківському, Катеринопільському (2) та по одній ділянці в Драбівському, Кам’янському, Лисянському, Монастирищенському й Смілянському районах. Землі використовуватитуть для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Стартова ціна продажу прав оренди разом становила 470 тис. 617 грн, або 8% від нормативної грошової оцінки (НГО) земель. У ході проведення торгів орендна плата зросла до 1 млн 579 тис. грн, що в середньому – 26,9% від НГО. Зазначені кошти щорічно надходитимуть до бюджетів місцевих рад, в адмінмежах яких розташовані ці ділянки.

Найдорожчою стала земельна ділянка площею понад 6 га в адмінмежах Корсунь-Шевченківської міської ради, оренда плата за яку зросла до 121,3% від НГО, у грошовому еквіваленті – 73,7 тис. грн (стартова ціна становила 4,86 тис. грн).

Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

 

За інформацією Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *