Завдяки службі зайнятості торік понад 18 тисяч черкащан знайшли роботу

роботаТорік послугами Черкаської обласної служби зайнятості скористалися понад 80,9 тис. громадян, які шукали роботу, з них – 54,8 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного.

Допомогу по безробіттю отримували 51,1 тис. осіб, зазначаюили в обласному центрі зайнятості.

Всього отримали роботу 23212 осіб, з них – 18096 зареєстрованих безробітних. За видами економічної діяльності, найбільше громадян працевлаштовані у сільському господарстві (39,1%) та переробній промисловості (13,9%).

За професійними групами 32,3% працевлаштованих – це робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, 13,5% – професіонали та фахівці, 18,2% – некваліфіковані працівники, 11,7% – працівники сфери торгівлі та послуг, 9,4% – кваліфіковані робітники з інструментом, 6,5% – службовці, керівники.

У 2021 році за сприяння обласної служби зайнятості 1990 безробітних проходили професійне навчання. Зокрема, кількість безробітних, які навчалися у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, становила 357 осіб.

До громадських та інших тимчасових робіт залучені 3189 осіб. Серед видів громадських робіт: благоустрій територій, впорядкування місць поховань, супровід людей з інвалідністю, які мають вади зору, допомога сім’ям учасників АТО/ООС, роботи на об’єктах соціальної сфери, відбудова історичних пам’яток тощо.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.