Завдяки прокуратурі держава отримала понад півмільйона гривень від порушників законодаства

прокуратура іконкаЗа клопотаннями прокурорів Черкаської обласної прокуратури звернено в дохід держави 571 тис. грн, що були внесені підозрюваними на виконання ухвал суду про застосування запобіжного заходу у виді застави.

У квітні 2022 року за підозрою у вчиненні порушень, пов’язаних із наркотиками, затримано 4 осіб, які на території однієї з громад Звенигородського району зберігали з метою збуту та збували амфетамін, а також зберігали з метою збуту канабіс.

За клопотаннями сторони обвинувачення 29.04.2022 підозрюваним обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою. Однак суд визначив заставу підозрюваним в сумі від 397 тис. грн до 74 тис. грн та поклав на них ряд процесуальних обов’язків.

Підозрюваними сплачено заставу, проте покладені на них обов’язки судом вони свідомо порушували.

Оцінивши зібрані докази, суд погодився з доводами прокурора про систематичне невиконання підозрюваними покладених на них обов’язків, внаслідок чого заставу, внесену кожним із вказаних осіб, було звернено в дохід держави, до однієї підозрюваної застосовано запобіжний захід у виді тримання під вартою, щодо інших – заставу в більшому розмірі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.