Завдяки послузі рекрутингу центр зайнятості допомагає безробітним швидше знайти роботу

пошук роботиУ Черкаському міському центрі зайнятості продовжується поглиблена робота з роботодавцями та шукачами роботи, з використанням, як традиційних, так і новітніх методів рекрутингу.

Як повідомили у відділі рекрутингу, цьогоріч провели понад 6000 телефонних співбесід з шукачами роботи, 521 особисту бесіду та 447 сумісних співбесід рекрутер-роботодавець-шукач роботи. Також організовано 105 презентацій роботодавців за участю 1692 осіб. За одинадцять місяців 2021 року працевлаштовані 473 клієнта на засадах рекрутингу.

Крім цього допомогають у складанні резюме; підготовці до співбесіди; ознайомлюють претендента на вакансію з вимогами на посаду та умовами праці; організовують зустрічі з роботодавцем; проводять постійний супровід та зворотний зв’язок, як від шукача роботи, так і від працедавця.

Ефективність роботи, підкріплюється позитивними відгуками колишніх безробітних.

Зокрема, юристка зі Сміли Яна Хоменко у період пошуку роботи розмістила своє резюме на пошукових сайтах. Ознайомившись з резюме Яни, фахівці відділу рекрутингу звернули увагу на досвід в тендерних процедурах і запропонували їй вакансію фахівця з публічних закупівель в КНП «Черкаський обласний онкологічний диспансер Черкаської обласної ради». Після співбесіди з керівництвом жінка стала членом команди відділу фінансово-економічної діяльності та правового забезпечення.

«Хочу висловити вдячність міському центру зайнятості за допомогу з пошуком роботи. Послуга рекрутингу для мене виявилась новою та ефективною. Не здогадувалась про її існування, допоки не скористалась нею особисто», зазначає Яна Хоменко.

Завдання щодо підбору персоналу стоять практично перед будь-яким підприємством. Підтримка постійного контакту з клієнтом на кожному етапі пошуку роботи, отримання зворотного зв’язку за результатами співбесід, організація зустрічей, тестування – всі ці складові надзвичайно важливі та є запорукою успішного працевлаштування шукача роботи, – резюмувала роботу начальниця відділу рекрутингу Надія Кіндик.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.