Завдяки зверненню небайдужої громадянки, патрульні повернули додому літню жінку, яка заблукала

Учора, близько 14-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про виявлення загубленої людини на залізничній станції міста.

Прибувши за адресою, інспектори зустріли заявницю та жінку літнього віку, яка не орієнтувалася у місцевості та розгубленим голосом прохала нас допомогти їй дістатися додому.

Встановивши особу старенької, ми з’ясували, що жінка приїхала з іншого міста. Не гаючи часу, патрульні провели пошукові заходи, аби встановити місцезнаходження рідних та близьких старенької.

Поліцейські встановили номер телефону її зятя, який через деякий час прибув на залізничний вокзал. Чоловік подякував за допомогу.

Патрульна поліція нагадує: якщо ви помітили людину поважного віку чи дитину, яка виглядає розгубленою, проявіть людяність — поцікавтесь чи все гаразд, чи пам’ятає особа своє місце проживання.

В таких випадках залишайте в кишені рідних записку із контактним номером телефону близької особи. Якщо хтось із ваших рідних загубився, не зволікайте, зазвичай самостійні пошуки не дають результатів, одразу зателефонуйте на лінію 102, наголошують правоохоронці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.