Завдання №1 – протидія та розслідування воєнних злочинів та захист економічних інтересів

У Черкаській обласній прокуратурі відбулася нарада за участі заступника Генерального прокурора Вікторії Літвінової, під час якої підведено підсумки роботи з протидії злочинності у І півріччі 2023 року в умовах особливого періоду, пов’язаного зі збройною агресією РФ проти України.

Заступник Генерального прокурора зосередилася на конструктивній критиці та виокремила нагальні проблемні питання і першочергові завдання, які потребуються вирішення.

«Завданням номер один сьогодні є протидія та організація ефективного розслідування злочинів, пов’язаних зі збройною агресією Росії. Адже суспільний запит на справедливе покарання для осіб, які вчиняють злочини, пов’язані з агресією РФ, надвисокий», зазначила Вікторія Літвінова.

Також, було наголошено, що вкрай важливим є захист економічних інтересів держави в умовах воєнного стану. Адже принципову оцінку повинен отримувати кожен факт порушення законодавства у бюджетній системі, законність використання бюджетних коштів, виділених на відновлення зруйнованої інфраструктури, утримання споруд цивільного захисту, забезпечення соціальних прав внутрішньо переміщених осіб.

Ще одним актуальним питанням для Черкащини, яка має потужні земельні ресурси, залишається викриття правопорушень у земельній сфері.

На наявних проблемних питаннях з інших напрямів роботи зупинилися у своїх виступах перший заступник та заступник керівника обласної прокуратури.

За результатами наради визначили низку заходів, спрямованих на підвищення ефективності та результативності у діяльності органів прокуратури Черкаської області на наступний період, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.