Затверджено Рамку фінансових компетентностей дітей і молоді

Міністерством освіти і науки затверджено Рамку фінансових компетентностей дітей і молоді України.

У документі описано ключові фінансові компетентності дітей і молоді віком від 5 до 18 років, тобто комплекс знань, умінь, навичок і особливостей ставлення щодо особистих фінансів і фінансових послуг, передає osvita.ua.

Очікується, що визначенні знання й уміння стануть основою для ухвалення молоддю відповідальних фінансових рішень, забезпечення та поліпшення власного добробуту.

Метою підготовки документа є сприяння спільному розумінню фінансових компетентностей для дітей і молоді серед державних органів влади, закладів освіти, приватних організацій та громадян, які популяризують навчання фінансової грамотності.

За словами голови Національного банку України Андрія Пишного, рамка фінансових компетентностей дітей та молоді України – це суттєвий крок для забезпечення послідовного й комплексного підходу в розбудові державної політики у сфері підвищення рівня фінансової грамотності дітей та молоді.

Наступний крок – розроблення відповідно до Рамки навчальних програм і матеріалів та впровадження їх у навчальний процес.

Документ підготувала міжвідомча робоча група в складі фахівців Національного банку, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Міністерства освіти і науки та Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку.

ЗАВАНТАЖИТИ ДОКУМЕНТ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.