Затверджено характеристики тестів для вчителів, що сертифікуються

Українським центром оцінювання якості освіти затверджені характеристики сертифікаційних тестів для вчителів, які проходитимуть сертифікацію у 2024 році.

Наступного року сертифікацію зможуть пройти вчителі початкових класів, учителі української мови та літератури, математики та історії, інформує osvita.ua.

Наразі УЦОЯО затверджені характеристики тестів для вчителів початкових класів, учителів української мови та літератури і математики.

На виконання сертифікаційного тесту вчителям буде відведено 180 хвилин.

За цей час учителі початкових класів та вчителі української мови й літератури мають виконати 90 завдань, а вчителі математики – 75 тестових завдань.

Максимальна кількість балів, яку зможе набрати вчитель початкових класів, становить 94 бали.

Для вчителів української мови та літератури максимальний бал становитиме 114, а для вчителів математики – 91 бал.

Учителі початкових класів та української мови і літератури під час тесту працюватимуть з завданнями двох типів, а вчителі математики – з завданнями трьох типів.

Ознайомившись з характеристиками тестів, педагоги дізнаються про орієнтовний розподіл завдань відповідно до розділів Програм незалежного тестування.

Для проходження першого етапу сертифікації вчителів і допуску до етапу самооцінювання вчитель має набрати на тестуванні не менш ніж 60% правильних відповідей.

БІЛЬШЕ ПРО СЕРТИФІКАЦІЮ ВЧИТЕЛІВ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.