Затримано злодіїв на залізничній станції ім. Т.Шевченка

Під час проведення комплексно-профілактичного відпрацювання Черкаської області нарядом групи реагування Смілянського міжрайонного відділу управління поліції охорони Черкаської області затримано злодіїв на залізничній станції ім. Т.Шевченка, які розібрали пасажирський залізничний вагон.

Цього разу для транспортування викраденого пристосували дитячу коляску – адже вага «здобичі» не дозволяла непомітно винести її з місця крадіжки. І саме таким чином стаціонарні акумуляторні батареї з пасажирського вагону – а саме вони стали об’єктом злочину, перекочували до подвір’я зловмисників, інформує Прочерк і прес-служба поліції охорони області

Зрештою знайшовся небайдужий громадянин, який повідомив черговій частині Смілянського ВП ГУНП Черкаської області про двох підозрілих осіб, які о 6-й годині ранку щось возять дитячою коляскою в районі залізничного вокзалу.

Наряд групи реагування Смілянського міжрайонного відділу поліції охорони разом з працівниками Смілянського відділу національної поліції оперативно відреагував на повідомлення від чергового та виявив двох молодиків, які в таку ранню пору саме «вправлялися» з дитячим візочком явно не дитячої ваги на подвір’ї одного з домоволодінь неподалік станції.

Затримані виявились смілянами 2000- го та 2002 років народження, які зізналися, що вночі розібрали пасажирський вагон, щойно відігнаний «на відстій» на залізничній станції Т.Шевченка, та викрали з нього п’ять стаціонарних акумуляторів.

Злодіїв передали слідчо-оперативній групі Смілянського відділу поліції ГУНП Черкаської області для встановлення детальних обставин скоєння крадіжки та причетності затриманих до скоєння інших.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *