Затримано розповсюджувачів наркотичних засобів та психотропних речовин на території Смілянського району

image-0-02-04-06d7d7e3784cbc3e185f4ea4646986aace7fa53e5ad7d22c4375d0b1996c5c97-V10.07.2017 слідчим відділом прокуратури Черкаської області спільно з працівниками Управління внутрішньої безпеки в Черкаській області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України викрито діяльність групи осіб, які на території Смілянського району займались незаконним виготовленням та розповсюдженням наркотичних засобів та психотропних речови.

За наслідками проведених слідчих (розшукових) та негласних слідчих (розшукових) дій у кримінальному провадженні, досудове розслідування у якому розпочато за ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне зберігання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів у великих розмірах), у порядку ст. 208 КПК України затримано 4 місцевих жителів за здійснення діяльності у сфері незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин.
Загалом проведено 11 обшуків, у ході яких виявлено та вилучено близько 0,5 кг подрібненої коноплі, понад 80 кущів та садженців коноплі, амфетамін, вогнепальну зброю та набої для неї, гранату, грошові кошти, отримані від незаконної діяльності, у сумі понад 70 тисяч доларів США та 60 тисяч гривень, повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.
Поряд з цим, у кримінальному провадженні перевіряється причетність працівників поліції до прикриття незаконної діяльності затриманих осіб у сфері незаконного обігу наркотиків. На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчо-процесуальні дії, готується повідомлення про підозру затриманим особам та вирішується питання про обрання стосовно них запобіжних заходів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *