Засуджено місцевого жителя за збут психотропної речовини

Шполянським відділом Звенигородської прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя м. Шпола, яким вчинено кримінальні правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут психотропних речовин), ч. 2 ст. 310 КК України (незаконний посів та незаконне вирощування конопель) та за ч. 1 ст. 309 КК України (незаконне придбання, виготовлення та зберігання наркотичного засобу без мети збуту).

Прокурором у суді доведено, що 30-річний чоловік збував психотропну речовину, обіг якої обмежено – амфетамін, та був затриманий працівниками поліції в одному із парків м. Шпола під час збуту особі, яка погодилася на конфіденційне співробітництво.

Крім того, під час помешкання зловмисника зафіксовано факт посіву та вирощування 60 рослин конопель, а також зберігання канабісу.

Вироком суду чоловіка засуджено за сукупністю вчинених кримінальних правопорушень до покарання у вигляді позбавлення волі на строк 6 років і 6 місяців.

До набрання вироком суду законної сили вказана особа перебуватиме під вартою.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.