Засуджено двох збувачів амфетаміну на території Черкаського району

Суд визнав винними двох жителів Черкаського району, які незаконно придбали, зберігали та збували психотропну речовину.

Крім того, один з них займався незаконним посівом та вирощуванням рослин конопель, а також зберігав вогнепальну зброю, бойові припаси, вибухові речовини та вибухові пристрої без передбаченого законом дозволу.

У суді прокурор довів, що 52-річний чоловік, який раніше вчиняв аналогічні злочини, незаконно придбав та зберігав у розфасованому вигляді, а потім збував на території Черкаського району психотропну речовину – амфетамін.

Під час обшуку його помешкання правоохоронці виявили на прибудинковій території насадження рослин конопель, які вирощував зловмисник, а також вогнепальну зброю, бойові припаси, вибухові речовини, вибухові пристрої без передбаченого законом дозволу.

Інший обвинувачений – 29-річний житель Черкаського району, який раніше був притягнутий до кримінальної відповідальності, незаконно придбав, зберігав та збував на території Черкаського району психотропну речовину – амфетамін.

Вироком суду обох обвинувачених визнано винними та призначено позбавлення волі строком 7 років 2 місяці та 7 років відповідно з конфіскацією майна, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.