Заступниця голови ОДА ознайомилася із роботою психоневрологічних інтернатів Сміли

DSC_0027-1536x864З робочим візитом відвідала Смілу заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова. Вона оглянула чотири заклади для дітей та дорослих, які потребують фізичного догляду та психологічної допомоги, а також людям, які опинилися у складних життєвих ситуаціях, інформує пресслужба Черкаської ОДА.

Заступниця очільника області відвідала Смілянський дитячий будинок-інтернат, де постійно проживають діти з інвалідністю 4-18 років та дорослі з інвалідністю до 35 років. Нині тут 186 дітей та дорослих.

У Смілянсьому психоневрологічному інтернаті, де можуть перебувати люди з психічними розладами від 18 років, наразі проживає 185 людей.

Сім’ї з дітьми і одинокі громадяни, які перебувають в складних життєвих обставинах, проживають і отримують допомогу в обласному центрі соціально-психологічної допомоги. Тут можуть проживати одночасно 22 людини.

Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування забезпечує тимчасовим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Тут можуть проживати одночасно також 22 дитини, віком від 15 до 23 років.

Мешканців закладів забезпечують житлом, одягом, взуттям, постільною білизною, м’яким і твердим інвентарем та столовим посудом, харчуванням, цілодобовим медичним обслуговуванням, стаціонарним лікуванням, ліками.

Заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова ознайомилася з роботою фахівців усіх чотирьох закладів.

«Найперше хочу висловити вдячність працівникам. Це нелегка праця, адже потребує фізичної та психологічної витримки. Ми прагнемо якісних соціальних послуг для усіх категорій осіб, які цього потребують. Зараз працюємо над створенням Університетів ІІІ віку, аби люди похилого віку та особи із інвалідністю всебічно розвивалися. А також відділень підтриманого проживання на базі інтернатних закладів області», – сказала Лариса Кошова.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *