Засідання виконавчого комітету міської ради: головні питання

308198136_416385800623940_77825657075338967_nПід керівництвом міського голови Сергія Ананка відбулося чергове засідання виконавчого комітету на якому розглянули 25 питань порядку денного.

Члени виконкому затвердити план роботи виконавчого комітету міської ради на ІV квартал 2022 року, внесли зміни до програм розвитку, підтримки та надання медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, КНП «Смілянська міська лікарня» та КНП «Смілянська міська стоматологічна поліклініка».

Ухвалили рішення по виплаті допомоги на поховання, надали жителям міста Сміла та особам, що тимчасово проживають в місті, які опинилися в складних життєвих обставинах одноразову матеріальну допомогу, затвердили висновки опікунської ради та акт приймання-передачі до комунальної власності Смілянської міської територіальної громади окремого індивідуально визначеного майна. Утворили комісію з питання безоплатної передачі до комунальної власності Смілянської міської територіальної громади об’єктів житлового фонду, що перебувають на балансі ПрАТ «Смілянське племпідприємство» та прийняли рішення про проведення ярмарку «Осінній урожай 2022».

Присутні затвердили норми споживання теплової енергії для будинків, які не оснащені приладами розподільного обліку теплової енергії та прийняли рішення по відключенню від мереж централізованого опалення будинків міста. Розглянули ряд питань, що стосуються подальшої долі дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

З детальним порядком денним та рішеннями виконавчого комітету можна ознайомитися на сайті Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.