Засідання виконавчого комітету: головні питання

26У малій залі смілянського Будинку рад під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний було винесено 24 питання.

Члени виконкому розглянули та внесли зміни до раніше прийнятих рішень виконавчого комітету. Опрацювали питання виплати допомоги на поховання та надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста та особам, що тимчасово проживають в Смілі та опинилися в складних життєвих обставинах.

Також, присутні схвалили Програми фінансової підтримки комунальних підприємств «Готельний комплекс «Сміла» та «Муніципальна інвестиційно-фондова компанія» на 2022 рік, а також громадської організації «Хвіст» щодо регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Сміла на 2022-2025 pоки.

Після обговорення представники виконкому затвердили архітектурні типи зупинкових комплексів громадського транспорту на території м. Сміла та підтримали рішення щодо відключення від мереж централізованого опалення шість будинків міста.

У ході засідання було також розглянуто низку важливих питань, які стосувались служби у справах дітей, що забезпечують соціальний захист та права неповнолітніх.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.