Засідання смілянської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

31102017230 жовтня, під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Основне питання, яке розглянула комісія стосувалося  виникнення  надзвичайної  ситуації внаслідок припинення теплопостачання споживачам, за температури зовнішнього повітря від 00С до +80С в опалювальний період, через пошкодження котелень. Голова комісії з питань ТЕБ та НС  Віктор Федоренко довів до присутніх, що підприємство ТОВ «СмілаЕнергоінвест», незважаючи на рішення виконавчого комітету про початок опалювального сезону з 23 жовтня, так і не приступило до обслуговування 21 котельні. Без теплопостачання залишились 139 багатоповерхових будинків, близько 9 тис. квартир, 13 загальноосвітніх шкіл, 2 школи-інтернати з постійним перебуванням дітей, 20 дошкільних закладів, із них – 3 з нічним перебуванням дітей та 8 закладів охорони здоров’я,  із них – 5 лікарень з цілодобовим перебуванням хворих. Тому, ситуація, що склалася протягом останніх 3-х днів  внаслідок різкого зниження температури повітря у в місті нижче +80С вимагає прийняття мір – запуску тепла в ручному режимі протягом 2-х днів у міській, районній лікарнях та поліклініках, в тому числі в дитячій – зазначив керівник міста. На засіданні комісії  було окреслено обставини, що стали причинами оголосити надзвичайну ситуацію на території міста Сміли:

  1. Низький температурний режим в приміщеннях дошкільних навчальних закладах, закладах охорони здоров’я, житлових будинках, що загрожує погіршенню стану здоров’я мешканців міста.
  2.  Різке зниження температури повітря нижче 00С за прогнозами гідрометцентрів, що може призвести до виникнення економічних збитків.
  3. Припинення теплопостачання споживачам, за температури зовнішнього повітря від 0С до +8С в опалювальний період, через пошкодження котелень.

За підсумками обговорення комісія вирішила розглянути ситуацію, що склалася на території м. Сміла внаслідок припинення теплопостачання об’єктів соціальної сфери та багатоповерхових будинків міста, на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки  та надзвичайних ситуацій та подати до УДСНС України в Черкаській області для класифікації як надзвичайна ситуація техногенного характеру за кодом НС – 10820 унаслідок аварії в теплових мережах, доручила РВ УДСНС в Черкаській області  підготувати експертний висновок про рівень надзвичайної ситуації,  фахівцям структурних управлінь виконавчого комітету СМР комісійно визначити та обрахувати  розмір завданих збитків.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *