Засідання школи педагогічної майстерності

У навчально-виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15» відбулося чергове засідання школи педагогічної майстерності вчителів української мови міста. Перед вчителями-філологами сучасна школа ставить відповідальне завдання – формувати в учнів повагу до рідної мови як невід’ємного атрибуту незалежної України. Темою грудневої педагогічної зустрічі в НВК №15 було «Формування ключових компетенцій учнів на уроках української мови та літератури».

Учасників зібрання гостинно зустріла директор закладу Любов Бобришова. З вітальним словом виступив козацький рій імені отамана Якова Водяного Смілянської сотні імені Василя Бурки українського вільного козацтва.

Вчитель української мови Анна Дудник запросила колег до літературної вітальні «Варто прочитати: слово молодим українським письменникам».

Інтерактивний тренінг на тему «Формування ключових компетенцій учнів на основі психолого – педагогічної діагностики особистості учня» запропонувала вчитель Оксана Андрійчук. Результатом групової форми роботи було створення «квітки компетентностей», яку вчителі «виростили» під час тренінгу.

Типологію проектів та особливості їх використання на уроках української літератури в старшій школі презентувала вчитель української мови М.Г.Бойко. На прикладі традиційний українських свят педагоги поринули у народний фольклор – джерело творчості і натхнення для кожного вчителя.

Використання народних звичаїв на уроках словесності на прикладі твору «Енеїда» І.Котляревського представила вчитель В.П.Діхтяр. Сюрпризом для учасників став кулінарний квест по стародавніх стравах.

Заступник директора

з навчально-виховної роботи М.В. Криворучко 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *