Засідання ради з питань профілактики правопорушень та запобігання злочинності серед дітей

У малому залі Будинку Рад відбулося засідання координаційної ради з питань профілактики правопорушень та запобігання злочинності серед дітей, яке провела начальник служби у справах дітей Ольга Шуригіна.
У засіданні взяли участь представники служби у справах дітей, Смілянського ВП ГУНП України в Черкаській області, управління освіти, молоді та спорту, Смілянського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління праці та соціального захисту населення, міської дитячої поліклініки та неповнолітні правопорушники, їх батьки та родичі.
В ході засідання члени координаційної ради розглянули лист Генеральної прокуратури України щодо протидії торгівлі людьми в контексті посилення роз’яснювальної роботи серед неповнолітніх щодо ризиків, пов’язаних з нелегальним виїздом за межі країни.
З даного питання члени координаційної ради заслухали неповнолітніх правопорушників, їх батьків та родичів, виявили причини та умови, які сприяли вчиненню злочину дітьми та визначили шляхи подальшої роботи з сім’ями, в яких проживають підлітки.

Служба у справах дітей

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *