Засідання постійної комісії

15 лютого відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації. У роботі комісії взяли участь заступник міського голови Людмила Осейко, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету, керівники міської лікарні та поліклініки для дорослих.

Голова комісії Людмила Скороход винесла на порядок денний для розгляду комісією біля трьох десятків питань.  Депутати затвердили положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, внесли зміни до рішення щодо затвердження програми фінансової підтримки міських громадських організацій інвалідів та ветеранів на 2017-2021 роки.

Члени комісії розглянули питання щодо реорганізацій міської лікарні, міської поліклініки та міської лікарні імені Тараса Шевченка відповідно у комунальні некомерційні підприємства.

Депутати розглянули проекти рішень щодо надання матеріальної допомоги дев’ятнадцяти смілянам на лікування. Голова комісії озвучила листи – звернення до комісії структурних підрозділів виконавчого комітету з питань, які відносяться до компетенції постійної комісії. 

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *