Засідання оперативного штабу з питань підготовки до опалювального сезону

viber_image_327 вересня у малій залі Будинку рад відбулося засідання оперативного штабу з питань підготовки до зими, яке проводив начальник управління житлово-комунального господарства Сергій Чередніченко.

Членів оперативного штабу проінформували керівники (передставники) щодо готовності підприємств до опалювального сезону. Сергій Ананко, директор СКП «Комунальник» озвучив питання щодо наявності фінансування по виконанню робіт із санітарної очистки міста до 15 жовтня, питання придбання протиожеледної суміші. Начальник відділу культури Ірина Бобошко проінформувала про  готовность закладів культури, зазначивши  про зняття коштів міською радою в сумі 630 тис. грн. з оплати послуг по опаленню. Головний спеціаліст відділу охорони здоров`я Олена Загоруй також озвучила проблемне питаня: відсутність фінансування на оплату послуг з теплопостачання в сумі 2 261 тис. грн. Представник управління по експлуатації газового господарства Олександр Васильківський доповів про роботу газового господарства з даного питання та 100% готовності подачі газу до житлових будинків.

Представник МРЕМу озвучив борг КП “ВодГео” в сумі біля 550 тис. грн. (станом на 26.09.2018)    

Віктор Кучерук проінформував про готовність ТОВ «Смілаенергопромтранс» до опалювального сезону, про наявність станом на кінець вересня твердого палива на 3 місяці, але запаси будуть поповнюватися і надалі. Він також зазначив, що нині борг підприємства за спожитий газ складає 800 тис. грн., але проплати по субсидіям в сумі 1 200 тис. грн. перекриють цей борг.

Сергій Чередніченко озвучив підсумки наради у Міністерстві регіонального розвитку, яка відбулася 25 вересня, у тому числі стосовно і питання КП «Смілакомунтеплоенерго». Керівнику комунального підприємства було поставлено завдання щодо подання на засідання штабу чіткої інформації по майну підприємства та результатів переговорів з трейдерами з постачання газу. На засіданні штабу було зазначено, що проблемними питаннями залишаються:

  • Не вирішено питання надавача послуг у січні 2018 року;
  • Комунальне підприємство має борг у сумі біля 12 млн. грн. перед приватним трейдером, який постачав газ весною 2018 року.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *