Засідання молодіжного активу: чим планує займатися смілянська молодь у найближчі місяці

молодь5 лютого у міському Будинку культури відбулося засідання молодіжного громадського активу міста. Тут зібралася головний спеціаліст відділу молоді та спорту Юлія Бреус, організатор культурно-масових заходів Будинку дитячої та юнацької творчості Вікторія Синаєвська, члени молодіжного громадського активу міста.

Учасники зібрання обговорили молодіжні заходи та акції, проведення яких заплановано у лютому-березні, зокрема, до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Дня пам’яті Героїв Небесної сотні, проведення міського конкурсу юних поетів «Тарасовими шляхами» та конкурсу читців «Великого Шевченка слово незабутнє…» до 207-ї річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.

До Міжнародного жіночого Дня 8 Березня юні художники та фотографи-аматори матимуть змогу проявити свої таланти, взявши участь у міському фотоконкурсі «Сміла навесні» та міській виставці-конкурсі дитячих робіт та малюнків «Для вас, любі матусі та бабусі».

Організатор культурно-масових заходів Будинку дитячої та юнацької творчості, Вікторія Синаєвська рощповіла про Британську раду, що надає гранти для реалізації наукових досліджень, різних проектів тощо.

Також, на зустрічі за допомогою анкетування зібрали інформацію про молодіжні ідеї, що можна втілити в життя та покращити довкілля чи дозвілля населення, інформують у відділ молоді та спорту

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *