Засідання міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей

У малій залі Будинку рад під головуванням заступника міського голови Людмили Осейко відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей, на якому обговорено  проект рішення виконавчого комітету Смілянської міської ради «Про затвердження заходів з виконання Регіонального плану щодо реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Черкаській області на 2018-2026 роки» .

Захід організовано службою у справах дітей. Участь у засіданні взяли представники управління освіти, молоді та спорту, управління праці та соціального захисту населення, відділу охорони здоров’я, Смілянського міського ЦСССДМ, Смілянської спеціальної ЗОШ-інтернат І-ІІ ступенів, Смілянського дитячого будинку-інтернату,  центру реабілітації «Барвінок».

Учасники проаналізували становище дітей в місті, зокрема, щодо надання дітям освітніх, медичних, соціальних послуг, обговорили перспективи трансформації закладів інституційного догляду та виховання дітей.

Служба у справах дітей

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *