Засідання міжвідомчої групи з питань протидії злочинам в екологічній сфері

202468573_1183099218804881_4192988658173973562_nУ приміщенні Черкаської окружної прокуратури відбулася зустріч членів міжвідомчої робочої групи з питань протидії екологічним правопорушенням, незаконному використанню лісових, водних ресурсів, видобутку корисних копалин та утилізації відходів.

У заході взяли участь перший заступник та заступник керівника Черкаської окружної прокуратури, прокурори Черкаської окружної прокуратури, керівники правоохоронних органів та державного нагляду (контролю).

«На сьогодні ще більшої актуальності набирає питання боротьби з кримінальним правопорушенням у сфері довкілля, використання надр, лісових ресурсів та охорони навколишнього природнього середовища. Серед нагальних проблем – відсутність налагодженої співпраці між органами прокуратури, правоохоронними та органами державного контролю. У прокуратури немає функції нагляду, а тому джерелом інформації мають бути якісні матеріали перевірок контролерів» – наголосив Андрій Замотайло.

Також, звернув увагу на необхідність активізації досудового розслідування у кримінальних провадженнях вказаної категорії, притягнення винних осіб до відповідальності та відшкодування завданих збитків.

За результатами засідання учасники визначили заходи, спрямовані на покращення якості та ефективності роботи на зазначеному пріоритетному напрямі, повідомили у Черкаській окружній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *