Засідання міської комісії з питань тарифів

img_20190201_1520111 лютого за участю заступника міського голови Олександра Риджанича відбулося засідання міської комісії з питань тарифів. Начальник управління житлово-комунального господарства – заступник голови комісії Сергій Чередніченко виніс на розгляд комісії два питання:

  • погодження тарифу на виробництво теплової енергії для ТОВ «ЕКОТЕХ+»;
  • розгляд розрахунку тарифу на перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті, який працію у звичайному режимі руху для ПрАТ «Смілянське АТП 17128».

Для ТОВ «ЕКОТЕХ+» тариф на виробництво теплової енергії  зменшено відповідно до середньозваженого тарифу по області – 1974 грн за 1 Гкал (без ПДВ).

При розгляді тарифу на перевезення пасажирів для ПрАТ «Смілянське АТП 17128» був зазначений факт, що підприємство раніше подало розрахунок 7 грн при вартості дизельного палива 32 грн за 1 літр, але станом на 01.02.2019 вартість пального зменшилася до 23-26 грн за 1 літр.

Працівники відділу тарифної політики управління ЖКГ проінформували, що за розрахунками тариф повинен не перевищувати 6 грн.

Члени комісії детально проаналізували кожну складову тарифу на пасажирські перевезення, враховуючи зростання заробітної плати водіїв та вартості матеріалів (шини, акумулятори), враховуючи рентабельність роботи підприємства 5%. Середня вартість нового автобуса складає біля 1,5 млн. грн. Після широкого обговорення питання, комісія вирішила розгляд даного питання перенести на наступне засідання комісії.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *