Засідання координаційної ради: заходи до «сімейних» свят та робота із профілактики дитячої безпритульності

30698294_570744686625996_1225284578193702912_n12 квітня під головуванням начальника управління освіти, молоді та спорту Наталії Незнанової відбулося засідання координаційної ради з питань сім`ї, гендерної рівності, демографічного розвитку та протидії торгівлі людьми. 

Про соціальну роботу з сім`ями, які опинилася в складних життєвих обставинах, інформацію  надали представник міського центру  соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Н.Усова і начальник служби у справах дітей Ольга Шуригіна. Вцілому по місту на обліку в ЦСССДМ знаходиться біля 250-ти родин, які опинилися в складних життєвих обставинах. Ольга Шуригіна проінформувала про роботу служби щодо профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності. З початку 2018 року на обліку знаходиться 24 дитини, з них – 7 з багатодітних родин, 11 батьків полишені батьківських прав, ще стосовно 11-ти батьків службою направлені листи до відділу поліції щодо неналежного виконання ними своїх батьківських обов’язків.

Про організацію та проведення міських заходів до Дня матері, Міжнародного Дня сім`ї і Дня батька присутніх проінформували головний спеціаліст відділу молоді та спорту Юлія Бреус та головний спеціаліст відділу культури Т.Христофорова. Протягом квітня управлінням освіти, молоді та спорту проводиться конкурс творчих робіт малюнків, фотографій серед дітей і молоді (14-21 рік), проводиться підготовка до фестивалю “Таланти багатодітної родини”. Даний фестиваль у цьому році розширює свої рамки: окрім дітей з багатодітних родин в ньому візьмуть участь діти з інвалідністю та діти-сироти. Відділом культури заплановано проведення ряду заходів у бібліотеках та клубах міста. Цікавим для смілян будуть: майстер-клас з майстрами народного мистецтва та концерт за участю дитячих колективів “У світі все починається з мами” (МБК, 11.05), концерт до Дня матері (клуб М.Яблунівки, 12.05), тематичний вечір у любительському об`єднанні “Надвечір`я” “Мамо, вічна і кохана” (БК ім. Т.Шевченка, 14.05) та Фестиваль “Таланти багатодітних родин” (МБК, 15.05), інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *