Засідання комісії з питань захисту прав дитини

dsc_0004_04 лютого під головуванням заступника міського голови Тетяни Карло відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Присутні за участю запрошених на засідання батьків розглянули питання щодо визначення участі у вихованні малолітніх дітей, затвердили висновки про підтвердження місця проживання малолітніх для тимчасового виїзду за межі України. Після детального обговорення питання, члени комісії визначилися щодо доцільності поновлення у батьківських правах відносно малолітніх смілян та призначення опікуна над дитиною.

На засіданні також ухвалили рішення щодо перерахування на користь СДБІ різниці між сумою призначеної державної соціальної допомоги та державної соціальної допомоги, яка виплачувалася дитині позбавленої батьківського піклування.

Присутні розглянули питання щодо надання батькам дозволу на укладання договору продажу частини кімнати у гуртожитку від імені малолітнього сина.

З усіх питань служба у справах дітей підготовить проєкти рішень для подальшого їх розгляду на найближчому засіданні виконавчого комітету, інформують на офіційному сайті Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *