Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

83229030_1189911774546761_322753731298852864_n29 січня у малій залі Будинку рад під головуванням заступника міського голови Павла Іщенка відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Члени комісії розглянули питання про невідкладні заходи щодо запобігання поширення епідемії респіраторних захворювань та грипу в закладах загальної середньої освіти міста, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Як показує аналіз стану захворюваності, прослідковується стійка тенденція щодо збільшення кількості учнів, які відсутні у загальноосвітніх закладах через хворобу.

27 січня відсутніх через хворобу було 9,6%. 28 січня – середній показник захворюваності становив 12,9%. Є заклади загальної середньої освіти, показник захворюваності у яких становить від 14 до 22%.

Для недопущення виникнення епідемії грипу та ГРВІ, розповсюдження захворюваності серед учасників освітнього процесу, комісія:

  • рекомендувала провести обмежувальні протиепідемічні заходи, зокрема, тимчасово призупинити освітній процес у закладах загальної середньої освіти відповідно до наказу начальника управління освіти, молоді та спорту;
  • обмежити проведення культурно-масових, розважальних, спортивних заходів;
  • запровадити посилений дезінфекційний режим в усіх закладах, на підприємствах незалежно від форм власності, вокзалах, громадському транспорті, підприємствах торгівлі, громадського харчування, місцях масового перебування людей.
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.