Засідання комісії: роз’яснення щодо тарифів на профогляди та призначення стипендій міського голови

9 лютого в малій залі Будинку рад відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту, засобів масової інформації. Провела засідання голова комісії депутат Скороход Людмила Іванівна. Проекти рішень, які розглядались:1. «Про доповнення до міської Програми із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016-2018 роки» 
2. «Про внесення змін до рішення міської ради від 25.05.2017 № 44-2/VII “Про затвердження Цільової програми підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт у 2017 році та членів їх сімей”
3. «Про внесення змін до рішення міської ради від 22.12.2017 № 61-77/VІІ «Про затвердження Програми соціальної політики та розвитку соціального захисту на 2018 рік»
4. Проект рішення «Про надання додаткової щомісячної допомоги у 2018 році політичним в’язням та репресованим, які проживають на території м. Сміла» 
5. «Про затвердження Порядку про надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого та встановлення розміру допомоги на поховання»
6. «Про делегування представників м. Сміла до складу Госпітальної ради Шевченківського госпітального округу»
7. «Про реорганізацію Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської міської ради шляхом перетворення у Комунальне неприбуткове підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської міської ради»
8. «Про реорганізацію Смілянської дитячої поліклініки шляхом приєднання до Смілянської міської поліклініки»
9. «Про реорганізацію комунального закладу «Смілянська міська лікарня імені Тараса Шевченка» Смілянської міської ради шляхом приєднання до Смілянської міської поліклініки»
Також члени комісії розглянули питання щодо роз’яснення по тарифам на профогляди у лікарні ім. Т.Шевченка та призначення стипендій міського голови.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *