Засідання комісії щодо попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми

У малій залі міськвиконкому відбулось перше в цьому році засідання комісії щодо попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми. У засіданні взяли участь відповідальні працівники міськвиконкому,  управління освіти, молоді та спорту, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, відділу ювенальної превенції Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області.

Учасники заслухали інформацію  про завдання соціально – психологічної служби освітньої галузі щодо реалізації законодавства України з питань попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми, про підсумки відвідування сім’ї, де встановлено факт вчинення насильства у січні 2019 року, про форму звітності закладів загальної середньої освіти міста спрямованих на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 №658 «Про затвердження порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі».

Обговорювали нагальні питання та ситуації проявів насильства в сім’ях, методи запобігання, профілактичні заходи, інформує відділ молоді та спорту управління освіти,  молоді та спорту.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *