Зареєструвати громадські формування можна буде через центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Наказом Міністерства юстиції України «Про запровадження пiлотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань» від 17 червня 2016 року №1717/5  запроваджується пілотний проект із забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Подати документи для реєстрації громадської організації, політичної партії, професійних та творчих спілок та інш. можна буде в Смілянському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Поки що робота із громадськими формуваннями — пілотний проект. Його метою є забезпечення доступності та підвищення якості надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань.

Зауважимо, що реєстрацію громадських формувань продовжують здійснювати головні територіальні управління юстиції та місцеві центри з надання адміністративних послуг, повідомляє сайт Смілянської міської ради з посиланням на інформацію Cмілянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *