Зарахування на контракт розпочнеться 6 вересня

студентиЗарахування на навчання вступників, які отримали рекомендації на бюджет та подали до навчальних закладів оригінали документів, має відбутися 5 вересня. Про це інформує osvita.ua.

Після цього на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» статус заяви зарахованого вступника має змінитись зі статусу «Рекомендовано (бюджет)» на статус «До наказу».

Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на контракт на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції, розпочнеться 6 вересня.

Статуси заяв таких абітурієнтів на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» та в електронних кабінетах будуть змінюватися зі статусу «Допущено» на статус «Рекомендовано (контракт)».

Абітурієнти, які отримають рекомендацію до зарахування на контракт, мають виконати вимоги до зарахування відповідно до правил прийому закладу вищої освіти.

Переведення на вакантні місця держзамовлення осіб, які мають на це право та які зараховані на навчання на контракт на основі повної загальної середньої освіти триватиме до 15 вересня. Подати документи, що підтверджують право на переведення, вступник має не пізніше 11 вересня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *