Запити на отримання публічної інформації

Як інформують у Головному управлінні ДПС у Черкаській області, за 4 місяці 2020 року надійшло 28  запитів на отримання публічної інформації. Розглянуто та задоволено – 24 запити на інформацію, відмовлено в задоволенні 1 запиту, 3 запити направлено належному розпоряднику. 

Увагу платників звертають на те, що на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних (data.gov.ua) та на офіційному вебпорталі ДПС (tax.gov.ua) здійснюється оновлення наборів даних у формі відкритих даних.

Запити на отримання публічної інформації можуть бути надіслані  на поштову адресу  Головного управління ДПС у Черкаській області: 18002, м. Черкаси, вул. Хрещатик, буд. 235 та на електронну адресу ck.public@tax.gov.ua.

Щодо звернень громадян та юридичних і самозайнятих осіб, повідомляємо що, звернення до Головного управління ДПС у Черкаській області   можна подати на вище вказану поштову адресу та на такі  електронні адреси:

звернення громадян подаються на електронну скриньку ck.2300zvern@tax.gov.uaіз зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, місця проживання (реєстрації), суті порушеного питання, дати та особистого підпису, у вигляді сканкопії або фотокопії;

юридичні та самозайняті особи можуть подати звернення на електронну скриньку ck.official@tax.gov.ua та через «Електронний кабінет» (адреса: http://cabinet.tax.gov.ua., а також через офіційний вебпортал ДПС) з використанням кваліфікованого електронного підпису.

Також, повідомляємо, що ДПС запроваджено серію відеоуроків, в яких роз’яснюється як правильно користуватися електронними сервісами, а саме відеоурок як направляти в листи та звернення за допомогою Електронного кабінету можна переглянути за посиланнями:

https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/6094.html

https://youtu.be/wsGYmcOYScA

https://www.facebook.com/107383900636180/videos/2619608611618098/ 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *