Запрацював чат-бот від патрульної поліції, в якому можна повідомити про розповсюдження наркотиків

photo_2021-11-09_18-24-03Запрацював чат-бот від патрульної поліції, який викриватиме збут наркотиків по всій країні. DrugHunters (Мисливці за наркотиками) https://t.me/drughunters_ukraine_bot   — офіційний чат-бот від патрульної поліції у месенджері Telegram.

З його допомогою можна анонімно та в декілька кліків повідомити патрульних про виявлення як наркотичних речовин, так і самих закладників.

Скористатись чат-ботом можуть усі громадяни у тих містах, де працює патрульна поліція.

Щоб залишити заявку про можливе місце закладки чи закладника, достатньо відкрити програму https://t.me/drughunters_ukraine_bot у своєму Telegram і розпочати діалог.

Після старту розмови потрібно населений пункт, адресу, за якою побачили потенційного зловмисника, описати місце, де на думку заявника може бути закладка (труби, клумба, лавочка тощо).

А щоб правоохоронці швидше виявили закладку, надішліть геолокацію й додайте фото/відеоматеріали.

Після отримання повідомлення про знахідку або ймовірного закладника, патрульні виїжджатимуть на місце і перевірятимуть інформацію.

– Долучайтеся до важливої справи — повідомляйте про відомі вам випадки розповсюдження наркотиків, закликають у патрульній поліції.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.