Запрацював новий Інтернет-магазин для продажу дров. У чому його особливість

Через інтернет-магазин можна напряму з’єднатися із лісгоспом, який реалізує продукцію. Про це нагадують у Державному агентстві лісових ресурсів України.Посилання на ресурс: https://drovae.gov.ua/

Як оформити замовлення в інтернет-магазині ДроваЄ.
1) Увійдіть до системи за допомогою ID.GOV.UA. При вході ви зможете авторизуватися через банк, яким користуєтеся. Це потрібно для ідентифікації покупця як фізичної особи.

2) Оберіть постачальника, тип дров та інші параметри. Вкажіть зручне для себе місце розташування. Далі система запропонує найближчих до вас постачальників дров. За 1 рік кожен громадянин має можливість замовити 15 м3 дров.

3) Очікуйте підтвердження замовлення від постачальника та оплатіть його. Якщо виникне необхідність для уточнення деталей, постачальник зв’яжеться з вами.

Важливо пам’ятати: не всі лісгоспи мають можливість доставити дрова. Їхня першочергова задача – забезпечити населення дровами. Тому пропонується також функція доставки через посередників.

4) Під час отримання дров ви маєте пред’явити документи, які посвідчують особу та РНОКПП особи, яка оформлювала замовлення.

Крім того, придбати дрова можна напряму в лісгоспі чи лісництві.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.