Започатковано проект надання консультації суб’єтам господарювання

Консалтинговий центр-1Державною службою України з питань праці з метою підтримки бізнесу та попередження порушень трудового законодавства, започатковано проект надання консультативної підтримки суб’єтам господарювання під час дії воєнного стану.

В межах проекту працівниками Держпраці, в межах компетенції, всім роботодавцям надається необхідна фахова консультаційна  допомога з широкого спектру питань, зокрема, трудових відносин, безпеки праці, надання адміністративних послуг. Проектом охоплено  всі категорії суб’єтів господарювання, які здійснюють свою діяльність  на території України  та  мають потребу в отриманні відповідної консультативної допомоги.

Форма звернення  для отримання консультаційної підтримки, а також відповіді на найактуальніші  питання  застосування  трудового законодавства,  зокрема і у воєнний час, знаходяться на порталі pratsia.in.ua.

Звернутися за допомогою та отримати її у зручній формі  може кожен суб’єт господарювання. Залишити заявку на отримання  консультативної допомоги можна за адресою:httrs://cutt.1y/FGNFJDk.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.