Заняття у «Школі майбутнього пенсіонера»

школа МП25 квітня у «Школі майбутнього пенсіонера» провели чергове заняття. Лектором була заступник начальника Смілянського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Алла Кірієнко. 

Посадовець надала роз’яснення умов призначення та порядку нарахування пенсій. Назвала складові, які визначальним чином впливають на розрахунок пенсійної виплати, акцентувавши увагу на підвищенні вимог до тривалості страхового стажу, необхідного для виходу на пенсію за віком.

Алла Кірієнко зазначила, що працівникам, які мають тривалий страховий стаж, офіційно отримували високу оплату праці, з якої до бюджету сплачувались належні внески, нараховують гідні пенсії.

Наголосивши на важливості легального працевлаштування. Повідомила про можливість відстеження персональних даних щодо сум нарахованого заробітку, сплачених внесків та тривалості зарахованого страхового стажу в особистому кабінеті на веб-порталі Пенсійного фонду України.

Представник Фонду відповіла на індивідуальні запитання присутніх та роздала інформаційні буклети на пенсійну тематику й порадила за виникнення потреби в додаткових роз’ясненнях звертатись до спеціалістів Фонду за телефоном гарячої лінії чи через відеозв’язок.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *