Заняття для слухачів «Школи майбутнього пенсіонера»

школа майбутнього пенсіонера26 червня в Смілянському відділі обслуговування громадян (сервісному центрі), заступник начальника відділу обслуговування громадян Алла Кірієнко провела заняття для слухачів «Школи майбутнього пенсіонера».

На занятті були присутні 6 осіб, які найближчим часом набудуть права виходу на пенсію. Слухачам роз’яснили питання щодо права виходу на пенсію за віком, де основними вимогами є досягнення законодавчо встановленого віку та наявності мінімального страхового стажу роботи, необхідного для призначення пенсії.

Звернули увагу на показники, від яких залежить розмір пенсії та основні проблеми з якими стикаються громадяни при оформленні пенсії. Наголосили на легалізації трудових відносин та закцентували увагу присутніх на значенні для майбутнього пенсійного забезпечення, в т.ч. залежності трудового стажу від своєчасності сплати внесків, про можливість здійснення контролю за нарахованою заробітною платою через веб-портал Пенсійного фонду України.

Під час зустрічі присутні отримали кваліфіковані відповіді на питання, ознайомилися з функціюванням веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, електронним пенсійним посвідченням, послугою СМС-інформування та отримали тематичні буклети.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *