Замок на Черкащині ввійшов у ТОП-10 найкрасивіших замків та фортець України

121672393_166675015097387_3066442864982633950_oЛеськівський замок у ТОП-10 найкрасивіших замків та фортець України. Це унікальне історичне місце, де знімають фільми та відеокліпи. Проте зараз замок і територія – в занедбаному стані. Будівлі руйнуються, мальовнича територія заростає бур’янами, повідомив на своїй Facebook-сторінці очільник Черкаської ОДА Сергій Сергійчук.

Очільник області разом із народними депутатами, представниками Міністерства оборони, на балансі якого і перебуває замок та місцевою владою провели виїзну нараду. Обговорили можливість розміщення на базі архітектурно-ландшафтного комплексу “Садиба Даховських” музею Історії Українського війська.

Планується розділення музею на дві зони – історичну та паркову. В історичній частині розмістилися б зали для демонстрації музейних колекцій. У парковій – заповідна та виставково-рекреаційна зони, зокрема виставки техніки, зброї, є чудовий майданчик для реконструкції боїв, проведення культурно-освітніх заходів.

Музей може стати цілісним унікальним комплексом, який демонструватиме історію українського війська у боротьбі за незалежність країни. Та одночасно відновить унікальну історичну пам’ятку ХІХ століття.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *