Замість букета – допомога воїну АТО

4Учні 9 класу ЗОШ №2 відсвяткували свій випускний вечір, отримавши з рук директора школи Тетяни Козубенко перший важливий документ про про базову загальну середню освіту. Слова вдячності та поваги до вчителів лунали від батьків та учнів, музичні номери вражали своєю ніжністю та романтичністю. За дев’ять років учні вивчили не тільки основи наук, а навчилися важливим почуттям: добру та людяності, довірі та милосердю. Дев’ятикласники були активними учасниками колективних добрих справах, які проходили у школі.
За участь у благодійному ярмарку, волонтерських акціях «Лист солдату АТО», «Зігрій теплом солдата», «Поспішайте творити добро», «Великодня паска для воїна АТО» дев’ятий клас став переможцем шкільного конкурсу Параду зіркових номінцій «Кращий волонтерський загін».
Тож напередодні випускного вечора учні з батьками та класним керівником прийняли рішення – організувати акцію «Замість букета – допомога воїну АТО». Та все ж вчителів не могли залишити без квітів, тому самі нарвали польових квітів, прикрасили символічними патріотичними стрічками і вручили на святі усім працівникам школи.
А за зібрані кошти були придбані необхідні речі воїнам АТО, які випускники передали на святі голові громадської організації «Територія гідності» Анатолію Пантелійовичу Терещенко.
Тож скарбничка добрих справ закладу поповнилася ще однією спільною колективною доброю справою – волонтерською акцією «Замість букета – допомога воїну АТО».
Прес-центр школи №2

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *