Залізничники Шевченківського регіону зійшлися у шашкових баталіях

krasyvyie-shashkyНещодавно відбулися змагання шашкістів, які проходять у рамках Спартакіадних стартів спортсменів-залізничників Шевченківського регіону. Улюблений для багатьох залізничників вид спорту зібрав на змагальній арені 29 представників виробничих підрозділів дирекції. Змагання згідно регламенту проходили по групах. В першій, до якої входять шевченківські і христинівські локомотивники, місцеві вагонники-експлуатаційники і колійники, перемогли останні (ПЧ-9), у складі Віктора Геріха та Володимира Боровка. Друге місце вибороли представники ВЧДЕ-7, третє – за локомотивниками ст. ім. Т. Шевченка. У другій групі переможцями стали шашкісти вагонної дільниці (ЛВЧ-2) Олександр Ібрагімов та Олександр Кутовий. Друге місце дісталося зв’язківцям (ШЧ-5). Третіми фінішували енергетики (ЕЧ-2), за яких грала чемпіонка галузевої Спартакіади 2016 року Любов Черниш. У третій групі призові місця вибороли гості. Перше місце – за колійниками ст. Христинівка, друге завоювали колійники ст. Корсунь, третє – за христинівськими зв’язківцями.

У заключній частині змагань відбулося нагородження призерів. Переможці у групах отримали від організаторів перехідні кубки. Слід додати, цього разу з невідомих причин спартакіадні змагання разом з робітниками БМЕУ-5 проігнорували ДНівці. Завершальні змагання Спартакіади-2016 з армрестлінгу відбудуться наприкінці листопада.