Залізничники готуються до відкриття дитячих таборів

Служба будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд Одеської залізниці завершує підготовчі роботи у відомчих оздоровчих закладах, повідомляє прес-служба Укрзалізниці. Працівники Шевченківського будівельно-монтажного експлуатаційного управління готують до прийому відпочивальників «Гайдарівець» (с.Чапаївка, Черкаська обл.)

Для комфортного, повноцінного відпочинку залізничників та їх дітей, а також для роботи персоналу таборів буде відремонтовано спальні корпуси, столові, котельні, медпункти, проведуть ремонти електромереж, водопостачання, протипожежного обладнання, систем вентиляції, телефонного та гучномовного зв’язку. У підготовчих роботах беруть участь працівники ще шести господарств залізниці: електропостачання, сигналізації і зв’язку, приміських пасажирських перевезень, локомотивного, пасажирського та колійного. Працівники дистанції захисних лісонасаджень служби колійного господарства завершать благоустрій території (впорядкують клумби, обріжуть дерева, кущі, висадять квіти).

Наразі на об’єктах ведуться роботи з упорядкування території: фарбують гойдалки, паркани;  проводять налагоджувальні сантехнічні роботи, виконують малярні роботи в приміщеннях та зовні.

Підготовка триває у відповідності до визначених термінів – будівельники завершать роботи до 25 травня 2015 року, що дасть змогу своєчасно відкрити літній-оздоровчий сезон за планом.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *