Законотворці мають прислухатися до думки практиків

Директор ліцею Софія Анатоліївна Гнідая стала активним учасником двох поважних зібрань, на яких порушувалися глибинні питання науки та освіти у сучасній оновленій школі.

Одне з них – засідання робочої групи по ст. 20 «Спеціалізована освіта» законопроекту «Про освіту».
У перехідних положеннях законопроекту народними депутатами Олександром Співаковським і Тарасом Кременем пропонувалося у Законі України «Про загальну середню освіту» статтю 9 доповнити новим абзацом такого змісту: «науковий ліцей, науковий ліцей-інтернат – спеціалізований заклад освіти ІІ–ІІІ ступенів наукового профілю».
На превеликий жаль, сьогодні освітянам знову потрібно доводити, що наука в школі є, і потрібно законодавчо створити платформу для її конденсації і динамічного розвитку, для наповнення новим змістом, що базується на засадах дослідно-орієнтованої наукової освіти.
Софія Анатоліївна також узяла участь у розширеному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти, на якому вкотре обговорювали питання «Про фінансове забезпечення науки і освіти у 2017 році».
Фонд «Відкрита політика» підготував конкретні пропозиції по забезпеченню рівного доступу до якісної освіти трьом категоріям дітей: школярам та абітурієнтам з Донбасу і Криму; сільським школярам; обдарованими дітям.
Позитивно, що під час обговорення важливих для освітньої галузі питань, що вирішуються на такому високому рівні, прислухаються і до людей-практиків, керівників звичайних шкіл, гімназій, ліцеїв, адже саме їм, на місцях, утілювати в життя все заплановане.
Прес-центр ліцею

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *