Заклади освіти поки продовжать працювати у звичайному режимі

школярУ Міністерстві охорони здоров’я вирішили відтермінувати введення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки. Усі заклади освіти країни найближчими днями продовжать працювати у звичайному режимі за правилами «зеленого» рівня епідемічної небезпеки.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, коментуючи можливість запровадження обмежень для роботи закладів освіти, у яких вакциновано менше 80% працівників колективу, передає osvita.ua.

За його словами, ухвалення рішення про встановлення «жовтого» рівня має ухвалювати Національна комісія техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої відбудеться не раніше ніж за тиждень після розгляду цього питання Кабінетом Міністрів.

«Лише коли постанова набере чинності, а це 7 днів від дня її розгляду на уряді, пропонуємо скликати засідання національної комісії техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій питання для встановлення «жовтого» рівня епідемічної небезпеки. До того часу всі, і зокрема заклади освіти, продовжують працювати за правилами «зеленого» рівня», – сказав міністр.

Він також зауважив, що Міністерство охорони здоров’я спільно з іншими міністерствами працює над змінами до карантинних норм аби дотримуватись балансу між захистом населення від коронавірусу та його благополуччям.

Зокрема, передбачається, що більшість обмежень, які передбачені в «жовтому» та «червоному» рівнях епідемічної небезпеки, не будуть застосовуватись у разі, якщо будуть вакциновані колективи та відвідувачі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *