Закінчується ремонт дороги Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине на території Черкаської області

256167968_958188434783892_6310798695032175057_nЗаступник Голови Укравтодору Андрій Івко разом з керівником Служби автомобільних доріг у Черкаській області Олегом Діденко 12 листопада оглянули відновлені ділянки автодороги М-30 та поспілкувалися із підрядниками, які зараз ремонтують останню ділянку автодороги державного значення.

Під час перевірки разом із керівниками підрядної організації ТОВ “ШРБУ-48” заступник Голови Укравтодору Андрій Івко та керівник Служби автодоріг області Олег Діденко оглянули виробничі процеси на дорозі, що проводяться в рамках поточного середнього ремонту М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине. Наразі всі роботи здійснюються у заплановані терміни та згідно проектної документації.

На ділянці біля села Гродзеве наразі завершено влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття на основному проїзді, тривають земляні роботи та влаштування бар’єрного огородження.

На ділянці біля села Бабанка розпочалися роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття та встановлюються водовідвідні лотки.

Після інспектування відновленої автодороги М-30 в Уманському районі заступник голови Укравтодору Андрій Івко наголосив, що зараз ця автодорога, яка ще кілька років тому була у незадовільному стані, стала комфортною та безпечною.

Загалом у 2020-2021 роках відновлено 34 км автодороги М-30 на Черкащині, від початку обходу міста Умань і до межі з Кіровоградщиною.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *