Захист доріг у Черкаській області: порушники мають сплатити 102 000 грн до бюджету

Під час рейдової перевірки інспектори Відділу державного нагляду (контролю) у Черкаській області зупинили вантажівку марки MAN що мала ознаки перевантаження.

Для проходження вагового контролю авто було супроводжено до пункту ГВК (Укртрансбезпека має право супроводжувати до 50 км. вантажівки, які мають ознаки порушення габаритно-вагових норм).

Габаритно-ваговий контроль встановив: загальна маса ТЗ склала 52.98 т, при допустимих для такого типу автомобілів 40 т (перевищення на 32.45%).

За це передбачена відповідальність у розмірі 51 000 гривень. До усунення вагових порушень на авто встановлено блокувальний пристрій.

Також, на вантажовідправника за внесення недостовірних відомостей про масу вантажу до ТТН буде накладено штраф у розмірі 51 тис грн (ч. 4 ст. 132-2 КУпАП). Відтак, порушники мають сплатити 102 000 грн штрафу до бюджету.

Укртрансбезпека закликає перевізників дотримуватися встановлених габаритно-вагових норм. Це дозволить зберегти дорожню інфраструктуру та уникнути непередбачених видатків.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.