Захоплення підприємства на Черкащині: на лаві підсудних члени злочинної організації

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно п’ятьох членів злочинної організації, які здійснили захоплення сільськогосподарського підприємства на Черкащині.

Їм інкриміновано протидію законній господарській діяльності, протиправне заволодіння майном підприємства, створення та участь у злочинній організації, зловживання повноваженнями осіб, які надають публічні послуги.

За даними слідства, житель Черкащини влітку 2022 року створив та очолив злочинну організацію з метою заволодіння корпоративними правами та майном підприємств.

До злочинної діяльності організатор залучив чотирьох учасників з різних регіонів України.

У період з вересня 2022 до березня 2023 року обвинувачені, використовуючи підроблені документи, здійснили перереєстрацію права власності на підприємство, розташоване в одному з сіл на Золотоніщині.

У березні 2023 року учасники злочинної організації захопили територію підприємства, видаючи себе за його законних власників.

Завдяки скоординованим діям правоохоронців підприємство, вартістю понад 160 млн грн повернуто його законному власнику, а також попереджено намір зловмисників захопити ще одне підприємство.

Трьох їхніх спільників, справа по яким була скеровано до суду раніше, вже визнано винними у протиправному заволодінні майном підприємства.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні здійснювали слідчі СУ ГУНП в Черкаській області, оперативний супровід – УСР в Черкаській області ДСР України та УСБУ в Черкаській області, інформують в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.